KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9199322
nr 919 9322
Skulptur
Bemålad gips, Putti, höjd: 20, signerad
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 20:41:02
20/10 20:28:02